Ay Resmen Metallica by Request // İstanbul

Yıllardır ağız sularının aka aka dinlendiği, kafaların gövdelerden uçarcasına headbang yapıldığı eskimeyen dostumuz Metallica 4. kez İstanbul’a geldi. Hazır kocam doktorasını başarıyla savunmuş, PhD motherfucker olmuş, ona bu güzel konseri armağan etmek de bizim görevimiz.  Eh, bi zahmet, bu sefer biz de gittik

Can Sümer, Işıl Yılmaz Sümer

Yeah!

Aslı Narin bebek bize yuvasının kapılarını açtı, çok güzel 3 gün geçirdik İstanbul’da. Yıllardır gerek iş için gerek arkadaşları, eşi dostu görmek için İstanbul’a giderim. Bu yüzüyle hiç tanışmamıştım. Mis kokulu kahveciler, enfes yemekler, tarih kokan restoranlar ile tam bir “gurme” seyahatiydi, ve elbette Bomonti Bit Pazarı’nda karşılaştığım, hiç tanımadığım sahiplerinin kokusunu üzerinde taşıyan eşyalar.

Aslı Narin, Can Sümer, Işıl Yılmaz Sümer

Karaköy Lokantası'nda toplandık.

Bomonti Pit Pazarı'ndan

Pazar günü Metallica’ya doğru koştuk. Metro simsiyah, konser alanı simsiyah, herkes mutlu. OLM METALLICA LAN. Dolunaydan nasibimi kendi adıma aldım, evet. Konser sırasında ufak sarsıntılar yaşasam da ve akıllı telefon kullanımının bokunun çıktığını bir defa da kendi gözlerimle görüp EYTERE BEA diye söylensem de OLM METALLICA LAN.

Metallica by Request İstanbul Konser Alanı

35bin kişiydik. Çok güzeldik.

Sümerler ve Aslı Metallica'da

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.